HAKKIMIZDA

 

Vizyonumuz & Misyonumuz

DALKIRANLAR A.Ş. 1975 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş ve 41 yıla yakın bir süredir meslekteki bu avantajını koruyarak, gerek aileden gerekse kendi alanında uzman bireyleri bünyesine katarak, Türkiye’nin önde gelen müteahhitlik firmalarından biri konumuna gelmiştir.

Merkezi İstanbul’da olan Firmamızın, güçlü teknik kadrosu, ülke genelinde Edirne’den Ardahan’a kadar 300’den fazla şehir şebekesi, enerji nakil hattı, trafo ve dağıtım merkezi, fabrika elektrifikasyonu, enerji otomasyonu ve scada sistemlerini, organize sanayi bölgeleri altyapı projelerini, güneş enerji sistemlerini tamamlayarak altına imzasını başarıyla atmıştır.

Temiz ve yaşanabilir Türkiye’ye, Dünya’ya küçük bir katkı verebilmek amacı ile 2014 yılında Güneş Enerjisinde proje geliştirme, kurulum ve replika işletme bakım konularında faaliyet gösteren “DALKIRAN SOLAR” kurulmuştur.

Küçük fakat kararlı adımlarla büyümek gerektiğini, bunun yanı sıra ulaşılan noktada kalmayı başarmanın ne kadar önemli olduğu bilinciyle hareket eden şirketimizin başlıca hedefi aynı başarıyı uluslararası ortama taşımaktır.